RSS
 

Reaktywacja. Reaktywacja….?

02 mar

Kiedyś…myśli i słowa płynęły potokiem lekko przez serce, palce, klawiaturę. Teraz..nie wiem. Ale czytając te lata zapisane, zaczynam tęsknić znów za tym miejscem. Za ludźmi, którzy mnie czytali, za komentarzami…i, co najdziwniejsze…za sobą. Tą trochę rozwichrzoną, rozmarzona, smutną i uśmiechniętą kobietą.
Co jest teraz? Tęsknota za wiatrem, za deszczem na twarzy, za tą łatwością myśli, kolorów, wyobraźni. Może mnie, jako wiedźmie uda się odczarować to zaniedbanie. A może nie. Niemniej, zaczyna mnie znów korcić pisanie. Jeśli nie spróbuję, wiedzieć i tak nie będę.
Spróbujmy.

 
Komentarze (3)

Napisane przez w kategorii Bez kategorii

 

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~nie-z-tego-świata

  14 marca 2015 o 17:34

  No tak Liskoo… Nostalgia, przemijanie, tęsknota. Coraz więcej lat nas dzieli od wszystkiego. Potoki słów zmieniają koryta, wiatr wieje tam, gdzie chce, ironicznie pogwizdując „Deszczową piosenkę”. Z bezsilności padamy na twarz, rozpadamy się na części. Ale człowiek to takie stworzenie, że jeśli nie zetrzeć go na proch i nie rozsypać na cztery świata strony, to poskłada się na nowo, komórka po komórce i powstanie silniejszy. Jeśli tylko zechce :). Pisz więc, daję ci władzę nad słowem. Lekkości klawiatury :). Myślę, że pamiętasz mój adres.

   
 2. ~liskaa

  15 marca 2015 o 01:10

  Nieświatku!
  Sam nie wiesz, ile radości z Twego wpisu. Zdecydowanie uwielbiam, kiedy się o mnie choć trochę pamięta.
  Rzuć okiem do skrzyni :)

   
 3. ~giga

  18 marca 2015 o 21:41

  melduję się…jestem…i cóz mogę powiedzieć? w końcu się doczekałam :)

   
 

 • RSS